Endermogloia w walce z cellulitem

Cellulit jest zmorą wielu kobiet. To nieprawidłowe położenie tkanki tłuszczowej pod skórą. Cellulit powoduje również napięcie kończyn dolnych oraz uczucie ciężkości oraz skurcze.

Cellulit

Cellulit najczęściej dotyka kobiety, ma to związek z zaburzeniami hormonalnymi, prawdopodobnie nadmiarem estrogenów. Nieprawidłowa tkanka tłuszczowa występuje z obrzęko-włóknistymi zmianami tkanki podskórnej. Cellulit dzieli się na twardy i miękki. Najczęściej dotyczy ud, bioder, kolan, pośladków i ramion. Wyróżnia się 4 stopnie rozwoju cellulitu, gdzie pierwszy jest najłagodniejszy. Podstawowymi mechanizmami cellulitu jest nadmierne gromadzenie się wody w macierzy międzykomórkowej, co powoduje obrzęk. Dochodzi do zmian w mikrokrążeniu tkankowym. Leczenie cellulitu polega na poprawie mikrokrążenia i lipolizy. Leczenie cellulitu polega na zastosowaniu odpowiednich zabiegów kosmetyczny. Jednym z najbardziej polecanych jest endermologia nazywana również jako masaż podciśnieniowy.

Endermologia LPG jako najbardziej skuteczna metoda do wali z cellulitem.

Endermologia to specyficzny zabieg kosmetologiczny. Endermologia polega na poddaniu masażowi pod ciśnieniem wybranych partii ciała. Dzięki temu następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Zabieg wykonywany jest nadzwyczajnym urządzeniem francuskiej firmy LPG, która opatentowała tą innowacyjną technologię. Dzięki endermologia LPG efekty są szybko zauważalne, następuje wyszczuplenie sylwetki, skóra jest jędrniejsza.