Na czym polega zabieg laserem?

Laser frakcyjny – zastosowanie

Zabiegi laserem frakcyjnym (laseroterapia) są jednymi z najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach kosmetycznych i salonach piękności. Zaawansowane technologicznie lasery wyróżniają się nie tylko wysoką skutecznością, ale i wszechstronnością. Laser nie tylko zadba o to, aby skóra była doskonała, bez zmarszczek i innych oznak starzenia. Pamiętaj że najnowsze zabiegi laserem pomogą także w usunięciu tatuażu lub makijażu permanentnego Za pomocą lasera frakcyjnego pozbędziesz się także szpecących blizn, rozstępów oraz pomarańczowej skórki. Zabieg laserem sprawi, że stanie się gładsza oraz poprawi jej ogólny stan.

zabiegi laserem frakcyjnym szczecin

Laseroterapia jako alternatywa dla skalpela

Zabieg laserem frakcyjnym swobodnie może zastąpić niektóre zabiegi medycyny estetycznej. Efekty często widać już podczas pierwszej wizyty, ale zazwyczaj, dla uzyskania najlepszych rezultatów, rekomenduje się wykonać serię zabiegów. Liczba zabiegów dobierana jest indywidualnie dla każdego pacjenta.

Czy zabiegi laserem są bezpieczne?

Laseroterapia to doskonałe wyjście dla pacjentów, którzy nie chcą poddać się bardziej inwazyjnym zabiegom, ponieważ obawiają się ewentualnych komplikacji, wystąpienia niepożądanych skutków ubocznych. Zabiegi z wykorzystaniem lasera medycznego są bezpieczne, choć poniektóre z nich mogą być bolesne. Bezpośrednio po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie, lekka opuchlizna i przebarwienia skóry, ale po kilku godzinach objawy powinny ustąpić. Jednak na drugi lub trzeci dzień skóra zacznie się łuszczyć – wtedy będziesz mogła ocenić rezultat laseroterapii. Kolejnymi plusami lasera jest mała ilość przeciwwskazań oraz cena, która jest znacznie niższa niż operacje plastyczne.